strona główna   |   kontakt   |  

Układanie kostki brukowej

Jeśli chcą Państwo odmienić i upiększyć wygląd swojego ogrodu, podwórka czy podjazdu wybór kostki brukowej i betonowych elementów dekoracyjnych (gazonów czy palisad) to świetna decyzja. Nie tylko dodadzą one każdej przestrzeni uroku, ale są także wytrzymałe na zniszczenia i łatwe w utrzymaniu.

Nasza firma oferuje kompleksowe układanie kostki brukowej – z projektem, wszystkimi niezbędnymi materiałami, transportem i przygotowaniem podłoża (dysponujemy koparko-ładowarką).

Podstawowa cena ułożenia kostki (szary kolor, grubość 6 cm) z wszystkimi materiałami (z wyjątkiem galanterii: obrzeży, gazonów, palisad, korytek, krawężników) ich transportem i robocizną wynosi 100-120 złotych za 1 metr kwadratowy. Ostateczna cena zależy od:

- rodzaju wybranej kostki (jej grubości, koloru, kroju) i wykończeń
- powierzchni
- rodzaju podłoża i wymaganych prac przygotowawaczych

Prosimy skontaktować się z nami, a umówimy się z Państwem na darmowy pomiar. Przywieziemy ze sobą katalogi, omówimy Państwa oczekiwania i przedstawimy wycenę.


Głównym dostawcą kostki dla naszej firmy jest tarnogórski producent betonowej kostki brukowej i galanterii betonowej, znana na rynku polskim firma BAZALTEX. Na jej stronie internetowej znajdą Państwo pełną ofertę dostępnych wzorów i kolorów.

Zapraszamy także do przejrzenia zdjęć w galerii, która, mamy nadzieję, zainspiruje Państwa do zainteresowania się naszymi usługami.

Prowadzimy także sprzedaż detaliczną i hurtową kostki brukowej, galanterii betonowej, granitu, kamieni ogrodowych i sypkich materiałów budowlanych (ziemi, piasku, żużlu). Więcej informacji na ten temat znajdą państwo w dziale Punkty handlowe.

opracowanie i treść ©2011 - Tadeusz Stepowany

projekt: www.atcsites.com